Prijzen & trajecten

    Transparante tarieven voor professionele websites, AI-systemen, automatisering en high-end builds. RotterTech werkt voor ondernemers en bedrijven die kwaliteit, performance en schaalbaarheid belangrijk vinden.

    Excl. btwIncl. 21% btw

    Websites, Webapps & Platforms

    Professionele websites, webshops en maatwerk platformen die vertrouwen opbouwen, beter converteren en klaar zijn om met uw bedrijf mee te groeien.

    • One page website (starters)Vanaf €549
      Google Business profiel aanmaken en configureren, Google Analytics en Search Console ingericht, één formulier met mail setup. Gratis mail opzetten bij afname van een Exchange of Google Workspace abonnement. Klaar in 2 weken.
    • Starter WebsiteVanaf €949
      Tot 5 pagina's, snel en mobielvriendelijk, met contactformulier en analytics. Inclusief Google Business profiel en social kanalen correct opgezet. Klaar in 2 weken.
    • Business WebsiteVanaf €1.999
      Tot 10 pagina's, design op maat met blog en formulieren. Inclusief Google Business, social koppelingen en uitgebreidere SEO. Klaar in 4 tot 5 weken.
    • Maatwerk website of platformVanaf €4.499
      Voor klantportalen, dashboards of schaalbare online oplossingen op maat. Doorlooptijd in overleg.
    • Basis WebshopVanaf €1.999
      Tot 25 producten, Shopify met iDEAL/Mollie en verzendinstellingen. Klaar in 3 tot 5 weken.
    • Groei WebshopVanaf €4.999
      Tot 200 producten, filters, collecties en orderautomatisering. Klaar in 3 tot 5 weken.
    • Maatwerk Shopify of e-commerceVanaf €6.999
      Voor shops met koppelingen, automatisering en groeipotentie. Doorlooptijd in overleg.
    Bespreek uw websiteproject

    Hosting, domein & e-mail

    Betrouwbare hosting met beheer, updates, SSL en dagelijkse back-ups. De domeinnaam staat altijd op naam van de klant. Hosting en e-mail verkopen wij niet los, maar als optie bij een website of webshop.

    • Hosting website€19 / maand
      Inclusief beheer, updates, SSL en dagelijkse back-ups.
    • Hosting webshop€39 / maand
      Inclusief beheer, updates, SSL en dagelijkse back-ups.
    • Domeinnaam .nl€19 / jaar
      De domeinnaam staat op naam van de klant.
    • Exchange e-mail€60 / jaar per gebruiker
      Professionele e-mail via Exchange. Alleen als optie bij een website of webshop. Vanaf één gebruiker.
    • Google Workspace e-mail€5,99 / maand per gebruiker
      Professionele e-mail via Google Workspace. Alleen als optie bij een website of webshop. Vanaf één gebruiker.
    Regel uw hosting

    AI Agents, Automatisering & Integraties

    Slimme AI-systemen en workflows die werk uit handen nemen, leads opvangen en bedrijfsprocessen automatiseren.

    • AI Chatbot / Website AssistentVanaf €1.190
      Getraind op uw bedrijf, inclusief website integratie en lead capture.
    • AI Workflow / ProcesautomatiseringVanaf €1.990
      Automatiseer formulieren, CRM, e-mails en interne processen via n8n of Make.
    • AI Agent / Omnichannel SysteemVanaf €3.990
      Slimme agent voor complexere taken, opvolging en communicatie over meerdere kanalen.
    • AI & Automatisering OnderhoudVanaf €149 / maand
      Maandelijkse hertraining, hosting, uptime-monitoring en kleine aanpassingen.
    • Maatwerk backend automatisering€85 / uur
      Voor API-koppelingen, dataverwerking en specialistische automatiseringen.
    Bespreek uw AI-case

    Custom PC's, AI Workstations & Premium Builds

    Custom systems op maat voor gaming, contentcreatie, trading en lokale AI-workloads, gebouwd met focus op performance, stabiliteit en toekomstbestendigheid.

    • Office PC buildVanaf €119 arbeid
      Praktische build voor dagelijks werk, thuiswerk of lichte productiviteit. Onderdelen apart tegen inkoopprijs.
    • Gaming PC buildVanaf €179 arbeid
      Krachtige custom game pc met focus op prestaties, airflow en nette assemblage. Onderdelen apart tegen inkoopprijs.
    • High-end of streaming PC buildVanaf €229 arbeid
      Voor zwaardere gaming, streaming en creator setups. Onderdelen apart tegen inkoopprijs.
    • AI Workstation / specialistische buildVanaf €299 arbeid
      Voor lokale AI-modellen, zwaardere workloads, editing, trading of specialistisch gebruik. Onderdelen apart tegen inkoopprijs.
    • Refurbish of deep-clean van bestaande gaming-pc€90
      Voor bestaande systemen die technisch en visueel opgefrist moeten worden.
    Stel uw build samen

    SEO, GEO & AI-zichtbaarheid

    Beter gevonden worden in Google, lokaal sterker zichtbaar zijn en vaker terugkomen in AI-antwoorden en moderne zoekervaringen.

    • SEO Quickscan en Advies€199 eenmalig
      Analyse van uw website, contentstructuur en kansen voor betere zichtbaarheid.
    • SEO Setup€999 eenmalig
      Technische basis, metadata, lokale optimalisatie en verbeteringen voor AI-zichtbaarheid.
    • Local SEO pakket€349 eenmalig
      Voor Google Business, lokale relevantie en betere lokale vindbaarheid.
    • SEO Onderhoud€299 / maand
      Basis monitoring en optimalisatie voor stabiele posities.
    • SEO Groei Retainer€449 / maand
      Structureel groeien in organisch verkeer en AI-gedreven zoekresultaten.
    • SEO Plus Retainer€749 / maand
      Intensieve SEO en GEO strategie voor maximale online autoriteit.
    Laat uw zichtbaarheid analyseren

    Onderhoud, support & doorontwikkeling

    Voor klanten die hun website, webshop, AI-oplossing of digitale omgeving technisch gezond en up-to-date willen houden.

    • Website Care Start€79 / maand
      Updates, back-ups, uptime check, security check, tot 15 min kleine wijzigingen.
    • Website Care Groei€149 / maand
      Alles van Start, plus tot 1,5 uur kleine wijzigingen of support.
    • Website Care Shop€229 / maand
      Voor webshops, inclusief technische checks, basis ondersteuning bij shopproblemen en controle van betaalstromen.
    • Content & Website Support Retainer€179 / maand
      Voor klanten die regelmatig teksten, banners, afbeeldingen of kleine aanpassingen willen.
    • IT Support Strippenkaart€299 / maand
      5 uur remote support per maand, voordeliger dan losse uren.
    • Bedrijfs-IT Beheer LightVanaf €199 / maand
      Voor kleine bedrijven met behoefte aan vaste ondersteuning, updates en basis monitoring.
    Kies een onderhoudspakket

    IT support, upgrades & reparatie

    Aanvullende technische hulp voor bestaande of nieuwe klanten die ondersteuning nodig hebben bij upgrades, onderhoud of praktische IT-vraagstukken.

    • IT-advies en remote support€60 / uur · zakelijk €65
    • Probleemoplossing op locatie€70 / uur + km · zakelijk €75
    • Kleine installatiesVanaf €65 / uur werkplaats
    • High-end of spoedwerkOp aanvraag
    • PC of laptop upgrade adviesVanaf €20
    • Laptop of PC APKVanaf €65 laptop · vanaf €85 vaste computer
    • Onderhoud per uur€65 / uur
    • Virus- of malwareverwijdering€70
    • SSD-installatie (incl. data overzetten)Vanaf €85
    • Jaarlijkse PC Onderhoudscheck€5,99 / mnd of €60 / jaar
    • Thuiswerkplek of kantoor setupVanaf €149
    • Gaming setup bouwenVanaf €179
    • Complete ready-to-use setupVanaf €249

    Opschonen, versnellen en een deep clean zitten in de APK.

    Vraag een voorstel aan

    Consultancy & Combinatietrajecten

    Voor ondernemers die een totaaloplossing zoeken of strategisch advies nodig hebben over hun digitale efficiëntie.

    • Digitale Efficiëntie Startpakket€649
      Analyse en eerste stappen naar een efficiënter digitaal proces.
    Plan een strategische sessie

    Staat uw wens er niet tussen?

    Elk project is uniek. Neem contact met ons op voor een oplossing op maat. Wij denken graag met u mee!

    Goedendag, Vragen? Stel ze hier