Prijzen & trajecten
Transparante tarieven voor professionele websites, AI-systemen, automatisering en high-end builds. RotterTech werkt voor ondernemers en bedrijven die kwaliteit, performance en schaalbaarheid belangrijk vinden.
Websites, Webapps & Platforms
Professionele websites, webshops en maatwerk platformen die vertrouwen opbouwen, beter converteren en klaar zijn om met uw bedrijf mee te groeien.
- One page website (starters)Vanaf €549Google Business profiel aanmaken en configureren, Google Analytics en Search Console ingericht, één formulier met mail setup. Gratis mail opzetten bij afname van een Exchange of Google Workspace abonnement. Klaar in 2 weken.
- Starter WebsiteVanaf €949Tot 5 pagina's, snel en mobielvriendelijk, met contactformulier en analytics. Inclusief Google Business profiel en social kanalen correct opgezet. Klaar in 2 weken.
- Business WebsiteVanaf €1.999Tot 10 pagina's, design op maat met blog en formulieren. Inclusief Google Business, social koppelingen en uitgebreidere SEO. Klaar in 4 tot 5 weken.
- Maatwerk website of platformVanaf €4.499Voor klantportalen, dashboards of schaalbare online oplossingen op maat. Doorlooptijd in overleg.
- Basis WebshopVanaf €1.999Tot 25 producten, Shopify met iDEAL/Mollie en verzendinstellingen. Klaar in 3 tot 5 weken.
- Groei WebshopVanaf €4.999Tot 200 producten, filters, collecties en orderautomatisering. Klaar in 3 tot 5 weken.
- Maatwerk Shopify of e-commerceVanaf €6.999Voor shops met koppelingen, automatisering en groeipotentie. Doorlooptijd in overleg.
Hosting, domein & e-mail
Betrouwbare hosting met beheer, updates, SSL en dagelijkse back-ups. De domeinnaam staat altijd op naam van de klant. Hosting en e-mail verkopen wij niet los, maar als optie bij een website of webshop.
- Hosting website€19 / maandInclusief beheer, updates, SSL en dagelijkse back-ups.
- Hosting webshop€39 / maandInclusief beheer, updates, SSL en dagelijkse back-ups.
- Domeinnaam .nl€19 / jaarDe domeinnaam staat op naam van de klant.
- Exchange e-mail€60 / jaar per gebruikerProfessionele e-mail via Exchange. Alleen als optie bij een website of webshop. Vanaf één gebruiker.
- Google Workspace e-mail€5,99 / maand per gebruikerProfessionele e-mail via Google Workspace. Alleen als optie bij een website of webshop. Vanaf één gebruiker.
AI Agents, Automatisering & Integraties
Slimme AI-systemen en workflows die werk uit handen nemen, leads opvangen en bedrijfsprocessen automatiseren.
- AI Chatbot / Website AssistentVanaf €1.190Getraind op uw bedrijf, inclusief website integratie en lead capture.
- AI Workflow / ProcesautomatiseringVanaf €1.990Automatiseer formulieren, CRM, e-mails en interne processen via n8n of Make.
- AI Agent / Omnichannel SysteemVanaf €3.990Slimme agent voor complexere taken, opvolging en communicatie over meerdere kanalen.
- AI & Automatisering OnderhoudVanaf €149 / maandMaandelijkse hertraining, hosting, uptime-monitoring en kleine aanpassingen.
- Maatwerk backend automatisering€85 / uurVoor API-koppelingen, dataverwerking en specialistische automatiseringen.
Custom PC's, AI Workstations & Premium Builds
Custom systems op maat voor gaming, contentcreatie, trading en lokale AI-workloads, gebouwd met focus op performance, stabiliteit en toekomstbestendigheid.
- Office PC buildVanaf €119 arbeidPraktische build voor dagelijks werk, thuiswerk of lichte productiviteit. Onderdelen apart tegen inkoopprijs.
- Gaming PC buildVanaf €179 arbeidKrachtige custom game pc met focus op prestaties, airflow en nette assemblage. Onderdelen apart tegen inkoopprijs.
- High-end of streaming PC buildVanaf €229 arbeidVoor zwaardere gaming, streaming en creator setups. Onderdelen apart tegen inkoopprijs.
- AI Workstation / specialistische buildVanaf €299 arbeidVoor lokale AI-modellen, zwaardere workloads, editing, trading of specialistisch gebruik. Onderdelen apart tegen inkoopprijs.
- Refurbish of deep-clean van bestaande gaming-pc€90Voor bestaande systemen die technisch en visueel opgefrist moeten worden.
SEO, GEO & AI-zichtbaarheid
Beter gevonden worden in Google, lokaal sterker zichtbaar zijn en vaker terugkomen in AI-antwoorden en moderne zoekervaringen.
- SEO Quickscan en Advies€199 eenmaligAnalyse van uw website, contentstructuur en kansen voor betere zichtbaarheid.
- SEO Setup€999 eenmaligTechnische basis, metadata, lokale optimalisatie en verbeteringen voor AI-zichtbaarheid.
- Local SEO pakket€349 eenmaligVoor Google Business, lokale relevantie en betere lokale vindbaarheid.
- SEO Onderhoud€299 / maandBasis monitoring en optimalisatie voor stabiele posities.
- SEO Groei Retainer€449 / maandStructureel groeien in organisch verkeer en AI-gedreven zoekresultaten.
- SEO Plus Retainer€749 / maandIntensieve SEO en GEO strategie voor maximale online autoriteit.
Onderhoud, support & doorontwikkeling
Voor klanten die hun website, webshop, AI-oplossing of digitale omgeving technisch gezond en up-to-date willen houden.
- Website Care Start€79 / maandUpdates, back-ups, uptime check, security check, tot 15 min kleine wijzigingen.
- Website Care Groei€149 / maandAlles van Start, plus tot 1,5 uur kleine wijzigingen of support.
- Website Care Shop€229 / maandVoor webshops, inclusief technische checks, basis ondersteuning bij shopproblemen en controle van betaalstromen.
- Content & Website Support Retainer€179 / maandVoor klanten die regelmatig teksten, banners, afbeeldingen of kleine aanpassingen willen.
- IT Support Strippenkaart€299 / maand5 uur remote support per maand, voordeliger dan losse uren.
- Bedrijfs-IT Beheer LightVanaf €199 / maandVoor kleine bedrijven met behoefte aan vaste ondersteuning, updates en basis monitoring.
IT support, upgrades & reparatie
Aanvullende technische hulp voor bestaande of nieuwe klanten die ondersteuning nodig hebben bij upgrades, onderhoud of praktische IT-vraagstukken.
- IT-advies en remote support€60 / uur · zakelijk €65
- Probleemoplossing op locatie€70 / uur + km · zakelijk €75
- Kleine installatiesVanaf €65 / uur werkplaats
- High-end of spoedwerkOp aanvraag
- PC of laptop upgrade adviesVanaf €20
- Laptop of PC APKVanaf €65 laptop · vanaf €85 vaste computer
- Onderhoud per uur€65 / uur
- Virus- of malwareverwijdering€70
- SSD-installatie (incl. data overzetten)Vanaf €85
- Jaarlijkse PC Onderhoudscheck€5,99 / mnd of €60 / jaar
- Thuiswerkplek of kantoor setupVanaf €149
- Gaming setup bouwenVanaf €179
- Complete ready-to-use setupVanaf €249
Opschonen, versnellen en een deep clean zitten in de APK.
Vraag een voorstel aanConsultancy & Combinatietrajecten
Voor ondernemers die een totaaloplossing zoeken of strategisch advies nodig hebben over hun digitale efficiëntie.
- Digitale Efficiëntie Startpakket€649Analyse en eerste stappen naar een efficiënter digitaal proces.
Staat uw wens er niet tussen?
Elk project is uniek. Neem contact met ons op voor een oplossing op maat. Wij denken graag met u mee!